راستین تجارت

راستین تجارت به عنوان پلتفرم فروش اقساطی کالاهای دیجیتال در ایران توانسته است با تامین کالاهای متنوع و به روز بازار ایران در ذهن مشتریان خود ثبت شود. تیم حرفه ای راستین تجارت فعالیت خود را از فروردین ماه سال 1396 با برند راستین تجارت در حوزه اجاره کالا آغاز نموده است و توانسته است در مدت زمان کوتاهی به دستاوردهای بسیاری دست پیدا نماید.

این تیم در ادامه و با گسترش بخش اجاره به شرط تملیک خود تصمیم به راه اندازی واحد فروش اقساطی خود کرده و در تیر ماه 1400 واحد فروش اقساطی خود را با عنوان راستین تجارت راه اندازی کرد. در حقیقت هایپر ماشین می خواهد کمک کند تا افراد با مدیریت بهتر منابع مالی خود، آسانتر از همیشه صاحب محصول مورد نیاز شوند.

راستین تجارت توانسته است با آسان سازی مراحل خرید کالا دردسرهای خرید نقدی را کمتر نموده و با خدمات دهی مناسب رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. خوشبختانه در این مدت کوتاه نه تنها افراد بسیاری در زمینه فروش اقساطی بلکه در زمینه سرمایه گذاری به هایپرماشین اعتماد نموده و در مقابل سرمایه هنگفتی دریافت نموده اند. هدف ما تنها فروش اقساطی کالا نبوده بلکه سعی داریم با بهترین پلن های سرمایه گذاری پول شما را نیز چندین برابر نماییم.

در حقیقت راستین تجارت سایت فروش اقساطی کالا بوده و با توجه به وضعیت کنونی بازار و اقتصاد ایران افراد بسیاری تمایل دارند به جای خرید نقدی کالا به سراغ خرید اقساطی با کمترین میزان سود بروند.

راستین تجارت به منظور ایجاد امکان خرید قسطی و آسان با کمترین میزان سود تاسیس گردید.

در راستین تجارت علاوه بر فروش اقساطی و فرصت های سرمایه گذاری می توانید با معرفی و سرمایه گذاری سایر دوستان صاحب درآمد مناسب و چشمگیری شوید. راستین تجارت در آینده ای نه چندان دور قصد دارد با راه اندازی همکاری در فروش و همچنین روش های کسب درآمد به اشتغالزایی کمک شایانی بنماید. اگرچه تیم ما تلاش نموده است بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید با این وجود برای ادامه مسیر نیازمند نقطه نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.